Ben romatoitartit hastasıyım cerahpaşada tedavi görüyorum doktorum idrarında protein var diye 24 saa

Tahlil.com Cevabı : Ben romatoitartit hastasıyım cerahpaşada tedavi görüyorum doktorum idrarında protein var diye 24 saatlik idrar ve protein ve keratin testi yaptı keratin 367 Total protein idrarda 43.2 çıktı ve ondan sonra serum amiloid A testi 30.01 C4 testi 0.22 C3 testi.1.34 çıktı anti ds DNA testive ana testi devam ediyor sizce bende ne var crp 18.2