Ben sevgilimle dün sürtünme yoluyla vajina üzerinden dün boşaldım sevgilim normalde bu gün adet görmesi gerekiyor ?

Ben sevgilimle dün sürtünme yoluyla vajina üzerinden dün boşaldım sevgilim normalde bu gün adet görmesi gerekiyor görmedi acaba hamile olabilirmi acil cevap bekliyorum kızlığını bozmadım

Tahlil.com Cevabı :  Vajina ile spermin teması olduğu için hamilelikten söz edilebilir ama henüz çok erken. Adet gecikmesi 1 haftanın üzerinde olursa gebelik testi yaptırarak daha net cevaplar alabilirsiniz.