Ben sevgilimle ilişkiye girdim ama iç çamaşırlarımızla ve ben boşalmadım ama ilk basta gelen sıvı aktı sadece iç çamasırıma?

slm. benim size bi sorum olcak. ben sevgilimle ilişkiye girdim ama iç çamaşırlarımızla ve ben boşalmadım ama ilk basta gelen sıvı aktı sadece iç çamasırıma. sevgilimin hamile kalma riski varmıdır. lütfen en kısa sürede cvabınıznı bekliyorum

Tahlil.com Cevabı : Yaiadığınız bu olayda hamile kalması söz konusu değil.