Ben sürtünmeli ilişkiden sonra 2 kez adet gördüm.Üstüne görme olabilir mi?

Merhaba ben sürtünmeli ilişkiden sonra 2 kez adet gördüm fakat her zamanki gibi yoğum değil ve ilk başlarda kahverengi kan geliyor daha sonra kırmızıya dönüyor üzerinden 1 ay sonra idrar testi yaptım negatif çıktı kesin sonuç mudur üstüne görme midir?

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra düzenli olarak 2 ay adet görmeniz gebe olmadığınızı göstermektedir.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.