Ben sürtünmeli ilişkiden sonra gecikmeli adet oldum. Hamilelik riski var mı?

Ya tam olarak anlamadım. Adet gecikmesi dendiginde akla hamilelik geliyor. Ama ilişkiden sonra adet olunduysa hamilelik olmuyor deniyor. Nasıl yani? Ben sürtünmeli ilişkiden sonra gecikmeli adet oldum. Hamilelik riski var mı?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi, korunmasız olarak normal bir cinsel ilişki kuruluyorsa tabi ki ilk olarak akla hamileliği getirir ama gecikme sonrası adet görüyorsanız hamile olma ihtimaliniz yoktur. Adet gören bir kişi hamile kalamaz.