Ben tanımadıgım biri ile ilişkiye girdim ve ilşkidenden 1 ay sonra genital sigiller çıktı doktora gitim ve doktor gidince bana tanımdıgın biri ile ilişkiyemi g

 Ben tanımadıgım biri ile ilişkiye girdim ve ilşkidenden 1 ay sonra genital sigiller çıktı doktora gitim ve doktor gidince bana tanımdıgın biri ile ilişkiyemi girdin dedi ve kan testi yaptırdı sonuclar WBC 7,3 10^3/ul 4-10 bu çıktı hıv var mı

Tahlil.com Cevabı : Bu testler HIV yönünden bir bilgi vermez.Zaten sonuç da normal.