Ben tek testisli birisiyim . 85 yılında sağ testisim indirme operasyonuna tabi oldu 88 yılında sünnet sonrası sağ testisim çürüdü.

İyi akşamlar Ben tek testisli birisiyim . 85 yılında sağ testisim indirme operasyonuna tabi oldu 88 yılında sünnet sonrası sağ testisim çürüdü. 2 gün önceki analizlerim aşağıda. doktorum sağdaki çürümüş testisin alınmasının iyi olacağını ileride olabilecek bir kanserleşmenin önüne geçilebileceğini söyledi. Kısır olup olmadığımı merak ettiğim için gitmiştim. aşşağıdaki testlere göre tek testisi olan birisinin normal yollardan çocuk sahibi olma şansı nedir.Yas : 31 Cinsiyet :Erkek 13.09.2012Bölüm : Üroloji Sonuç .........................ReferansHORMON TESTLERİ Beta HCG Serum : 20 milyon/mLMotilite(1 Saat sonra ) : %50 üstündeMORFOLOJİ: *Normal : 55 %Anomaliler : 45 %Baş Anomalisi : 15 %Boyun - Gövde Anomalisi : 5 %Kuyruk Anomalisi : 25 %Sitoplazmik Artık : - Mikroskopi : - Normal semen mikroskobik bulguları

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlil sonuçlarınızda problem görülmüyor