Ben tüp bebek tedavisi ile ilk denememde bugün hamile kaldığımı öğrendim. iki embriyo transferi yapıldı.beta hcg 644.2 bu değere göre ikiz olabilirmi?

Ben tüp bebek tedavisi ile ilk denememde bugün hamile kaldığımı öğrendim. iki embriyo transferi yapıldı. en son regl tarihim 18.kasım. beta hcg test sonucum 644.2 bu değere göre ikiz olabilir mi? yoksa daha yüksek mi çıkması gerekirdi?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle hayırlı olsun hamileliğiniz.Beta HCG değerlerine göre çoğul gebelik sok merak edilen bir konudur.Aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Ayrıca Gebematiğimizi de kullanarak gebeliğiniz hakkınd afikir sahibi olabilirsiniz.http://tahlil.com/beta-hcg-degerlerine-bakilarak-cogul-gebelik-tanisi-koyulur-mu