Ben üstüne görmeden şüphe ediyorum kanama oldu ama acaba diyorum hamile miyim? Kanamadan 10 gün sonra beta hcg 0.3 çıktı özel hastanede Bundan 5 gün sonra 15.

Acil cevap verir misiniz?Ben üstüne görmeden şüphe ediyorum kanama oldu ama acaba diyorum hamile miyim?Kanamadan 10 gün sonra beta hcg 0.3 çıktı özel hastanede Bundan 5 gün sonra 15. Günde devlette < 1.20 bu ne demek 1.20 den küçüktür mü yoksa 1.20 mi korkuyorum artarsa diye lütfen yardım edin

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme kanması norma adet kanamasına göre çok daha farklı renkte ve az miktarda olur.Bu kanamayı normal adet kanamasından rahatlıkla ayırt edebilirsiniz.
Yaptırmış olduğunuz gebelik testleri negatif yani gebelik yok. Bhcg değerlerinin her ikisi de referans aralığının altında.Ve referans aralığının atındaki değerlerde artış veya azalma olması bir önem taşımaz.Önemli olan referans değerinden yüksek çıkıp çıkmaması.Çıkan 1.20 değeri gebelik için düşük bir değer.Yani gebelik yok anlamında
Üstüne görme kanaması ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın:http://tahlil.com/ustune-gormek-uste-gormek-nedir-nasil-anlasilir