ben1,5 yıllık evliyim adet düzensizligi vardı tahlil sonuçlarım FSH 8.33 LH 22.63 doktorum ilaç başladı ne yapmalıyım?

Merhaba ben1,5 yıllık evliyim adet düzensizligi vardı tahlil sonuçlarım FSH 8.33 LH 22.63 ÇIKTI KADIN DOGUM DOKTORUNDA bana cycloprogynova önerde 3 ay kullanmam için 1 ay kulladım bi kutu yeni bitti kilo yaptı birde bunun için kullanmak istemiyorum çocuk sahibi olabilimiym korunmıyorumda bu ilaç iyi gelirmi deam etmelimiyim yoksa farklı bi tedavi için doktora gitmeliyim tekrar bu degerlerimle çocuk sahibi olabilimyim yardımlarızı alabilimyim tşk

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz gerekli önerilerde bulunmuş ve tedavinizi planlamış.Bizim önerimiz tedavinize devam etmeniz olacaktır