Ben7+4 haftalik gebeyim, ama doktorun dedigine gore 6.haftada kalbi olusmasi lazim.

Merhaba, Ben7+4 haftalik gebeyim, ama doktorun dedigine gore 6.haftada kalbi olusmasi lazim. bosgebelikmi? Kacinci haftaya kadar beklemeliyim? En son adet gunu:27.03.14 bittis:02.04.14 HCG:7324

Tahlil.com Cevabı : & haftada kalp sesleri duyulması gerekir, Son adet tarihine göre usg görüntüsüne göre gebekliğin kaç haftalık olduğu önemlidir..