Bende idrar yolu enfeksiyonu oluştu. 2 hafta antibiyotik tedavisi gördüm

merhabalar. bende idrar yolu enfeksiyonu oluştu. 2 hafta antibiyotik tedavisi gördüm yeniden idrar kültürü yaptırdığım da şu iki sonuç dikkatimi çekti .bilgilendirmisnz yassı epitel 11 normal değer (0 - 4 ) wbct 8 norm. (0-4) lökosit ++ norm. negatif bakteri 36 norm. 0-45

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu devam ediyor, idrar kültürü yaptırıp uygun antibiyotikle devam edilmelidir..