Bende kan testı sonucu 14.37 cıktı adetıme 4-5 gun daha var sızce kan testı tekrar yaptırmalımıyım ?

hocam bnde kan testı sonucu 14.37 cıktı adetıme 4-5 gun daha var sızce kan testı tekrar yaptırmalımıyım yada dr a mı gıtmelıyım yoksa adet gecıkmesınımı beklemelıyım ltf cvp verın hozam uyuyamıyorum...

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG testini erken yaptırmışsınız Adet gecikmesini beklemeli olduğunuzu siz de biliyorsunuz