Benim 5 aylik bebegimin tahlil sonucunda her sahada 4-5 lokosit,bol eritrosil goruldu.

Merhabalar Benim 5 aylik bebegimin tahlil sonucunda her sahada 4-5 lokosit,bol eritrosil goruldu. doktor flagyl surup verdi. Ben ilac kullanmayi cok istemiyorum. Kendiliginden atlatilan bir durum olabilir mi ? Cok tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Hayır barsak enfeksiyonları önemlidir, doktorunuzun önerilerine uymanızı öneririz..