Benim 5,5 yaşında oğlum var. boğazım ağrıyor, başım ağrıyor?

Benim 5,5 yaşında oğlum var. boğazım ağrıyor, başım ağrıyor, bacaklarım ağrıyor ve yoruluyorm dedi gecede ateşi çıktı gün içinde de bir kere ateşi çıktı hastanede kan tahlili yaptılar, kan değerleri düşük çıktı ( talesmi taşıyıcısı ) ayrıca WBC side 3,2 çıktı dr. bişey söylemedi ateş düşürücü ile antibiyotik verdi 2 gün sonra tekrar tahlil istedi bizimde kafamız karıştı WBC düşük olduğu için yardımcı olurmıusunuz

Tahlil.com Cevabı : Özellikle viral kaynaklı bazı enfeksiyonlarda wbc değeri düşük olabilir ,oğlunuzda da bu tür bir durum olabilir.