Benim adetim 10 gün gecikmişti adet gördüm ama içimde şüphe kalmasın diye doktora gittim?

Benim adetim 10 gün gecikmişti adet gördüm ama içimde şüphe kalmasın diye doktora gittim, gebelik varsa gecikmeden 3 hafta sonra ultrasonda görülebilir mi acaba?Doktor iki oluşum gözlemlediğini söyledi ve ilaç yazdı.Gebelik durumunda ilaç yazmaz ve bilgi verirdi değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzla konuşup "oluşum" demekle neyi kastettiğini sormalısınız..