Benim adetim 38 gunde bir oluyo 10 gun önce hamile oldumu öğrendim sonucum 40.99 du

Benim adetim 38 gunde bir oluyo 10 gun önce hamile oldumu öğrendim sonucum 40.99 du bugun gittim 240 olmus kanamada olmadim ultrasyonda kese bile gorunmedi 2 gun sonra talil yaptircam düşük mu dis gebelikmi diye ama benim normal adet tarihin daha da gevmedi bu 10 gunde 240 olmus ama daha cok yeniyse

Tahlil.com Cevabı : Normal gebelikte beklenen değer artışına göre çok düşüktür...