Benim adetim normal zamanını 1 hafta geçti. evde idrar testi yaptım negatif cıktı. hastanede kan tesi yaptım sonuc 0,1 yazıyor ?

Merhabalar. Benim adetim normal zamanını 1 hafta geçti. evde idrar testi yaptım negatif cıktı. hastanede kan tesi yaptım sonuc 0,1 yazıyor referans aralıgı ise minimum 0 maximum 5 yazıyor. hamilemiyim. bide sonucun kenarında gebelik haftası degerleri yazıyor kaamı kurcaladı. cvp verirseniz tsk ederi

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.con doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....