Benim adetime 5 var bugün kan tahlili yaptım beta hcg değeri 11.12 çıktı bu sonuca göre gebelik oluşmuş mudur?

 Benim adetime 5 var bugün kan tahlili yaptım beta hcg değeri 11.12 çıktı bu sonuca göre gebelik oluşmuş mudur?Tahlil.com: Değeriniz çok yüksek olmamakla birlikte hamilelik ihtimalini barındırıyor. Net bir

Tahlil.com Cevabı : için adet döneminizi beklemenizi, bir haftadan fazla gecikme yaşanırsa gebelik testini tekrar ettirmenizi öneririz.