Benim adım kübra.gecen ayın yani martın 21 ine adet görmiştüm bu ayın yani nisanın 19 unda normal olduğu gibi adet gördüm

 Benim adım kübra.gecen ayın yani martın 21 ine adet görmiştüm bu ayın yani nisanın 19 unda normal olduğu gibi adet gördüm ve bugun 3. gunum ve adetim kesilmiş gibi.. dün beta hcg testi yaptırdım sonuc 0.01 çıktı fakat adetim niye kesildi. gebelik olabilirmi ?

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsiniz, Beta HCG değeriniz düşük. 10 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve konuya dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...https://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307