Benim anti-hbs (2.00 negatif, anti- hcv 0.79 negaitf hbsag 0.586 negaitf sizce durumum nedir bunu yorumlarsanız çok sevinirim?

Benim anti-hbs (2.00 negatif, anti- hcv 0.79 negaitf hbsag 0.586 negaitf sizce durumum nedir bunu yorumlarsanız çok sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Sizin hepatit b ye karşı bağışıklığınız yok. hepatit b ve c enfeksiyonu da yok