Benim beta sonucum 41.61 ckti kaç haftalık olur doktor bey?

Benim beta sonucum 41.61 ckti kaç haftalık olur doktor bey

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.com doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....

d*********** :

17 martta ilişkiye girdim 24 nisanda bhcg tahlili yaptırdım 0.14 çıktı hamile miyim tekrar test yaptırmalı mıyım güvenilir midir

Cevap:

Eğer adet gecikmesi yaşıyorsanız testi tekrarlamanızı tavsiye ederiz. Adetiniz düzgün devam ediyorsa hamilelik ihtimalini düşünmenize gerek görünmüyor.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.