Benim bi sorum olucak cvplarsanız çok sevinirim üstüne görmeyle işgili yazınzı okudum

mrb hocam benim bi sorum olucak cvplarsanız çok sevinirim üstüne görmeyle işgili yazınzı okudum ama dahada kafam karıştı lütfen yardımcı olurmusunuz üstüne görme dediğimiz olay bikaç ay tekrarlanırmı ?? bide hamilelik belirtileri kaçıncı haftadan itibaren ortaya çıkar ve her insanda belirti olurmu??

Tahlil.com Cevabı : Hayır genellikle ilk adette olur..her insanda olmayabilir..