Benim bugün regl tarihim geçeli 7 gün oldu, kan testi sonucum negatif çıktı

Iyi geceler, benim bugün regl tarihim geçeli 7 gün oldu, kan testi sonucum negatif çıktı, fakat nette okuduğum bazı bilgilerde regliniz gelmezse testi tekrarlayın yazıyor, eğer regl gelmezse kaç gün daha beklemeliyim?

Tahlil.com Cevabı :  Adet gecikmesi sadece gebelik nedeniyle olmaz.Adet gecikmesinin bir çok nedeni vardır.Aşağıda gebelik dışı nedenlerle adet gecikmesinin görülebildiği durumları inceleyebilirsiniz.Adet gecikmesi nedenleri nedir?

S**************** :

Merhabalar. Ben ilişkiden 14 gün ve 18 gün sonra idrarda hamilelik testi yaptım ikiside negatif çıktı ikinci çizgi silik bile yoktu dikkatli inceledim. Ama hala adet olmuyorum hamile miyimdir?

Cevap:

Normal adet olanız gereken zamandan 1 hafta sonra yapmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.