Benim crp 15.52 çıktı.enfeksiyon geçirmedim ama 2 ,5 ay önce sezeryan oldum sol tarafımdaki dikiş yerim ağrıyor.

Merhaba benim crp 15.52 çıktı.enfeksiyon geçirmedim ama 2 buçuk ay önce sezeryan oldum sol tarafımdaki dikiş yerim ağrıyor acaba ondan kaynaklana bilirmi. bebeğimi emziriyorum bir sakıncası var mı .tşk

Tahlil.com Cevabı : CRP yüksekliği tek başına fazla anlam ifade etmez.Kan sayımı ve sedimentasyon tahlili ile birlikte daha sağlıklı değerlendirme yapılabilir.