Benim HBsAg ve Anti HBs değerlerim negatif yani antikorum yok bu şuanda benim hepatit hastası olduğumumu gösterir?

Merhaba hocam yazılanları okudum ancak bir noktayı çıkaramadım, Şimdi benim HBsAg ve Anti HBs değerlerim negatif yani antikorum yok bu şuanda benim hepatit hastası olduğumumu gösterir yoksa hepatite yakalanmamam için aşı olmam gerektiğini mi. Kardeşim ve babam hepatit b ye karşı bağışıklar.

Tahlil.com Cevabı : Hepatit hastası değilsiniz ancak korunmak için ası olmalısınız