Benim idrar tahlilimde yoğun karışık üreme tekrarı uygundur yazıyor. Bunun nedeni nedir acaba?

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürü tahlilinizin birden çok bakteri üremesi olması nedeniyle tam olarak değerlendirilemediğini bir daha vermeniz gerektiği anlaşılıyor.İdrar verirken temizliğe özen göstererek ve ilk idrar sonrası orta idrarın kaba yapılması da önem arz etmekte