Benim kan değerlerim hgb=-7,3 hct=-25,1 doktorum düşük olduğunu söyled

Benim kan değerlerim hgb=-7,3hct=-25,1 doktorum düşük olduğunu söyledi serumla kan iğnesi verdi acaba başka bir problem olur mu yada bu düşüklüğün bana çok etkisi olur mu cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı :

Kan değerleriniz oldukça düşük.Sağlığınıza olumsuz etkisi olabilir.Biran önce ilaçlarınıza başlayın.