Benim kan değerlerim,hgb=-7,3 hct=-25,1 doktorum düşük olduğunu söyledi serumla kan iğnesi verdi

Benim kan değerlerim,hgb=-7,3hct=-25,1 doktorum düşük olduğunu söyledi serumla kan iğnesi verdi acaba başka bir problem olur mu yada bu düşüklüğün bana çok etkisi olurmu cevaplarsanız çok sevinirim ş

Tahlil.com Cevabı :

Kan değerleriniz oldukça düşük.Sağlığınıza olumsuz etkisi olabilir.Biran önce ilaçlarınıza başlayın.