Benim kan grubum AB RH pozitif.Eşim 7 aylık hamile.Kan uyuşmazlığı var.Eşimin kan grubu A RH negatif.

Benim kan gurubum ab pozitif hanımımın kan gurubu a negatif 7 aylık hamile eşime kan uyuşmazlığı için iğne yaptırmak gerekir mi?

Tahlil.com Cevabı : Kan uyuşmazlığınız var.Eşinize koruyucu iğne yapılacaktır doktorunuz tarafından.