Benim midemle alakalı sıkıntımdan dolayı annem doktora götürmek istiyor. Büyük ihtimalle gastritim var. Randevu almak istediğimde ise daha önce gitmediğim için öncelikle dahiliyeye gitmemi söylediler.

Merhabalar. Benim midemle alakalı sıkıntımdan dolayı annem doktora götürmek istiyor. Büyük ihtimalle gastritim var. Randevu almak istediğimde ise daha önce gitmediğim için öncelikle dahiliyeye gitmemi söylediler. Ama aileme söyleyemediğim özel durumlardan dolayı kanda birşey çıkacak diye korkum var. Mide haricinde başka bir yerimde bir sıkıntım yok. Kanda ne gibi şeyler çıkacak acaba bilgilendirebilir misiniz?

Tahlil.com Cevabı : Mide hastalıkları ile ilgili en doğru bilgiyi doktorunuzun da gerekli görmesi halinde endoskopi tahlili verir.Bu tahlil sonrası daha detaylı bilgi sahibi olunabilir.Gastroenteroloji doktoruna başvurunuz.