Benim oğlum 2 yaş 2 aylık 4 gündür yüksek ateşi var kan sonucunda crp 109,2 referans değerler 0 5

Benim oğlum 2 yaş 2 aylık 4 gündür yüksek ateşi var kan sonucunda crp 109,2 referans değerler 0 5 hastahanede yattık.Ateş düşürücü serum taktılar ateşi düşünce eve gönderdiler gece tekrar yükseldi bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı :

CRP değerinin yüksekliği vücutta bir enfeksiyon olduğunu gösterir. Ve enfeksiyon da ateş yapar. Bu değerin neden yüksek çıktığını öğrenmek için de bir enfeksiyon hastalıkları bölümüne muayene ettirmeniz faydalı olacaktır