Benim regl gecikmesinin 15. gününde kan testi sonucum 11.75 çıktı hamile miyim?

 Benim regl gecikmesinin 15. gününde kan testi sonucum 11.75 çıktı hamile miyim??

Tahlil.com Cevabı : 10 ve üstü değerler hamilelik lehinedir ancak sizin değeriniz de çok az yüksek, bir kaç gün sonra tapılacak beta hcg testinde değerlerde yükselme görülmesi gebelik yönünden daha net bilgi verecektir.