Benim sonucum ise 115 cikti.seker hastasimiyim...

Glikoz 74_110 referans araligi Benim sonucum ise 115 cikti.seker hastasimiyim...bes gun sonraya gizli seker tahlilim yapilacak.ama ben cok endiseliyim..seker hastasi olmadan da bu degerlerj yuksek cikabilirmi?saygilar.

Tahlil.com Cevabı : Şeker hastalığı tanısı için gizlişeker tetkiki gereklidir, şimdiden birşey söylenemez..