Benim T4 Seviyesi 0,348 TsH 100,00 tsh nin bu kadar yüksek olması anormalmi ilaç kullanmaya başlayalı 27 gün oldu?

Benim T4 Seviyesi 0,348 TsH 100,00 tsh nin bu kadar yüksek olması anormalmi ilaç kullanmaya başlayalı 27 gün oldu.

Tahlil.com Cevabı : 27 gün olduysa ilaç yeterli gelmiyor demektir, dozu artırmak lazım bir de ilacı en az yarım saat aç karına alın