Benim tahlil değerlerim aşağıda yazdığım gibidir yardımcı olursanız sevinirim

Merhabalar.. Benim tahlil değerlerim aşağıda yazdığım gibidir yardımcı olursanız sevinirim Eritrosit -- sonuç 4 --birim /hpf--- referans aralığı 2 Lökosit--sonuç1 ----birim /hpf-----referans aralığı 5 Epitel----sonuç 19 ---birim/ hpf

Tahlil.com Cevabı : Ciddi bir sorun görünmüyor, bol su içmenizi öneririz..