Benim tahlillerde HCT 41.4 RDW-CV% 15% MPV 6.12 bu degerler ne anlama geliyor ?

enim tahlillerde HCT 41.4 RDW-CV% 15% MPV 6.12 bu degerler ne anlama geliyor doktor bey bilgi verebilirmisiniz yaş 27 boy 1.65 kilo 65 erkek

Tahlil.com Cevabı : Bunlar kan sayımı sonucu, ama sadece bu bilgiler değerlendirmek için yeterli değil.Kan sayımının tüm parametrelerini değerlendirmek gerekir.Sizin gönderdiğiniz sonuçlar da ise kayda değer bir sorun yok.