Benim tahlillerim bu şekilde sonucu çıktı;

Benim tahlillerim bu şekilde sonucu çıktı;Estradiol 41.67 pg/mL FSH 5.34 mIU/mL - Lüteinlestiren Hormon (LH) 9.15 mIU/mlProgesteron 0.4 ng/mL - TSH 1.51 uIU/mL Serbest T3 2.77 pg/mL Serbest T4 1.07 ng/dL Total Testosteron 41.38 ng/dL Prolaktin 8.61 ng/mLnsülin <2.00 uIU/mL 0DEHIDROEPIANDROSTERON SULFAT 128 ug/dL Glukoz Tolerans Testi (60. Dk.) 104 mg/dL DEMIR BAGLAMA KAPASITESI(UNSATURETED)374 ug/dLTAHLİL SONUÇLARIMI YORUMLARSANIZ COK COK MUTLU OLURUM YARDIMLARINIZI RİCA EDERİM.TEŞEKKÜRLER

Tahlil.com Cevabı : Bu tahlillerin ne amaçla yapıldığı ve yaşınız hakkında bilgi verebilir misiniz