Benim trombosit sayımlarımda sürekli düşme var. Yaptırdığım test sonuçlarımda 151, 107, 123, 81, 74 çıktı. Ne yapmalıyım, yardımcı olur musunuz?

 Benim trombosit sayımlarımda sürekli düşme var. Yaptırdığım test sonuçlarımda 151, 107, 123, 81, 74 çıktı. Ne yapmalıyım, yardımcı olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Anti kardiyolipin testinizin (ACA IG G) pozitif olduğu gözüküyor.Zaten Anti-kardiyolipin antikorları, miyokard enfarktüsü, venöz tromboz ve trombositopeni (düşük trombositli) eğilimli kişilerde bulunur.Bu da durumunuzu destekliyor.Hematoloji bölümüne başvurmalısınız.