Benim tsh değerim 4.94 (yüksek), t3 ve t4... Bu ne demek ve tedavi gerektirir mi?

Benim tsh değerim 4.94 (yüksek),t3 ve t4 üm ise normal degerler de tiroid usg sonucu tiroid sol laboratuvar da 4mm hipoekojen nodül,sag lobda 2.5mm kist izlendi, diyor. Bu ne demek ve tedavi gerektirir mi?

Tahlil.com Cevabı : Tiroid bezinizde hastalık var.Bir endokrinoloji uzmanına danışmalısınız.