Benim yaklaşık 2 aydır devam eden sık idrara çıkma problemim vardı?

 Benim yaklaşık 2 aydır devam eden sık idrara çıkma problemim vardı, idrar tahlili yaptırmam sonucu "Mikroskopi (sediment) (İdrar analizi) her sahada 3-4 lökosit ve 1-2 eritrosit görüldü" deniyor diğer değerler normal,bunun üzerine enfeksiyon başlangıcı nedeniyle antiseptik kullandım fakat ardından azaldı ve 1 hafta kadar normale yaklaştı ancak tekrardan şikayetim devam etti tekrar idrar tahlili ve kültürü yaptımamda sonuç normal çıktı (0-1 lökosit ve 0-1 eritrosit görüldü) fakat sık idrara çıkma isteği devam etti psikolojik olabileceği belirtildi. bu arada kıl kökü iltihabı teshisi konulan bir durumdan deri hast. gittiğimde antibiyotik kullanımına başladım,2 gün sonrada sık idrara gitme azaldı ama seffaf renkli akıntı başladı.Antibiyotik kullandığım için test yapmayıp antibiyotğin bitmesini beklemeyi önerdiler ve ardından devam ederse yapalım dendi. 2 aydır ciddi sekilde hayatımı etkiledi,Sizce sorunum ne olabilir? İdrar tahlilinde görülmeyen bir enfeksiyon olabilirmi?neyapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Tüm sonuçları detaylı yazmamışsınız,ancak bir üretrit de geçiriyor olabilirsiniz.Bir üroloji uzmanına başvurmalısınız