Benimde , sevgiliminde uzerinde don ve pantalon vardi (hic cikarmadik) , zevk suyu pantalonuna tasmis gibiydi

 Benimde , sevgiliminde uzerinde don ve pantalon vardi (hic cikarmadik) , zevk suyu pantalonuna tasmis gibiydi , ele gelir sekirde islaklik vardi yani acaba bir olasilik varmidir ,

Tahlil.com Cevabı : Önce bir sakin ol çıldırma. Bu şekilde hamile kalman imkansız. Rahat ol.

a********* :

merhaba iki hafta önce sevgilimle pijama ve iç çamaşırı varken ilişkiye girdik.iç çamaşırı varken boşaldı benimde üzerimde biraz nemlilik vardı bugün adet olmam gerekiyordu karnım ağrıyor ve adet göremiyorum sizce psikolojik midır ?

Cevap:

Merak etmeyin bu tür ilişkilerde hamilelik şansı yoktur.Bu konuda detaylı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.