Beta hcg 0.1 çıktı. ve adet gördüm ama reglim kahverengiydi. Hamile olabilir miyim?

Ben erkek arkadaşımla bir ay önce sürtünmeyle ilişkiye girdim . bir hafta önce de hamilelik testi yaptırdım. beta hcg 0.1 çıktı. ve adet gördüm ama reglim kahverengiydi. test yaptırdım ama normal ilişki değildi ve üzerime boşalma da olmadı . karnım sert ve şiş. hamile olabilir miyim ?

Tahlil.com Cevabı : Adet kanması ile üstüne görmeyi gebelik testi yaparak kolaylıkla ayırabilirsiniz. Testi tekrarlamanızı, sonuca göre durumu netleştirmenizi öneririz.