Beta hcg. <0.100 yazıyor ne anlama geliyor bu birde ilişkinin üzerinden 5-6 gün geçince yaptırdım sonuçlar düzgün çıkmış mıdır sizce?

Tahlil.com Cevabı : Test sonucunuz negatif,yani gebelik yok anlamındadır.Ancak ilişkiden bu kadar kısa süre sonra yapılan test sonucunun doğruluk payı azdır.Doğru sonuç alabilmek için ilişki sonrasında beklenen adet tarihinde gecikme olması durumunda test yapılmalıdır.