Beta HCG 117 çıktı normal olarak 2 kat artmasının gerektığı soylendı acaba sız de yorumlayabilirmisiniz?

Merhaba 03.05.2014 te hcg değerim 45, 05.05 te hcg değerım 95, 07.05 te hcg değerım 117 çıktı normal olarak 2 kat artmasının gerektığı soylendı acaba sız de yorumlayabilirmisiniz?

Tahlil.com Cevabı : Bir miktar daha takip etmek ve usg ile incelenmesi gereklidir..