Beta hcg < 1.20 mIU/ml cıktı bir hafta sonra tekrar gel dedi sizce muhtemel bir gebelikten söz edilebilir mi ?

28.12.2013 de regl oldum. 15.01.2014 de 5 gün süren lekelenme şeklinde kahverengi gibi bir kanamam oldu. 03.02.2014 tarihinde kan testi yaptım beta hcg < 1.20 mIU/ml cıktı bir hafta sonra tekrar gel dedi sizce muhtemel bir gebelikten söz edilebilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik şansı az da olsa vardır..