beta hcg <1.20 son adet tarihi 6 nisan hamilelik olma olasılığı

Selam beta hcg <1.20 son adt tarhi 6 nisan hamilelik olma olasgi varmi ben 1 yldr duzenli adet olyrmhep gecen aydn 2 gun once oluyrm yani 4 mays olmam gerekiyrdu ama olmdi hic belirti yk adetle ilgili tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG baktırmak için biraz acele etmişsiniz. Şu anda sonucunuz negatif.