Beta HCG <1.20 TSH 2.5674 BA 1.1 BAC 55 EPI 14 WBC 17 bu sonuçları yorumlar mısınız?

Merhaba kan ve idrar tahlili yaptirdim sonuclarim soyle beta hcg <1.20 TSH 2.5674 BA 1.1 BAC 55 EPI 14 WBC 17 bu sonuclari yorumlarmisiniz birde hastalgma 10 gun var acaba hcg degerine gore hamilemiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testiniz negatif, ancak bu test edet gecikmesi olduğunda yapılırsa daha doğrudur, idrarda enfeksiyon görünüyor, idrar kültürü aldırmanızı öneririz..