Beta HCG 14.25 çıktı. Hamile miyim?

Eşim geçen ay 11 şubatta adet oldu bu ay daha olmadı test çubugu aldık çok az görünüyor 14 martta saglık ocagında kan tahlili yaptırdık beta hcg degeri 13.15 çıktı 18 martta yaptık 14.25 çıktı doktor iki güne kanaman başlar dedi bi

Tahlil.com Cevabı : yazar mısın lütfen aydınlatın. Tahlil.com: Beta HCG artışınız gebelik için yeterli oranda görünmüyor, 48-72 saatte 2-3 katı kadar artış olası beklenir..