Beta hcg 157.5 çıktı hamile olduğumu söylediler henüz doktora gitmedm sizce değer nasıl ve kaç haftalik?

Iyi aksamlar hocam regly başlangıç tarihim 21 ekim di ve bugün idrar testi yaptım sonuç 2 dk geçmeden silik olarak pztf çıktı sonra kan yaptırdım beta hcg 157.5 çıktı hamile olduğumu söylediler henüz doktora gitmedm sizce değer nasıl ve kaç haftalik?

Tahlil.com Cevabı : Değerinizi yorumlatmak için Gebematik özelliğimizi kullanabilirsiniz. Gebematik için tıklayın.